Vyzivove doplnky

Veronika    28.02.2021, 11:35

Dobry den, mojho 4m syna krmim vylucne z prsnika na poziadanie, s kojenim nie je problem. Neviem vsak, ci mozem uzivat vyzivove doplnky, ktore mi pomahaju na bolesti a zapaly klbov. Velmi mi pomahali pred tehotenstvom. Jeden doplnok obsahuje extrakt z kurkumy, zazvoru a ashwagandy plus vysoku davlu vitaminu D (5000 IU). Druhy obsahuje tiez kurkumu dalej extrakty z kadidla a myrhy. Vopred dakujem za odpoved.

Milá Veronika,

z hľadiska dojčenia toto nepredstavuje žiaden problém. Pokračujte v dojčení aj popri užívaní týchto doplnkov, bez obmedzovania dojčenia.

Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.

« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Vyzivove doplnky