Euphyllin

Martina P.    08.03.2021, 12:53

Dobrý den, vyfasovala jsem k atb azitromycin (to už jsem tu našla, že můžu) ještě Euphyllin. Kojím 10 měsíční dcerku. Mohu při kojení? Dcera už dostává i příkrmy. Děkuji Martina

Milá Martino P.,

pri užívaní týchto liekov je bezpečnejšie pokračovať v dojčení. Euphyllin sa dáva aj predčasne narodeným deťom. Pokračujte v dojčení tak, ako to vaše dieťatko potrebuje, dojčenie nijako neobmedzujte a nečasujte podľa užitia liekov.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok