Užívanie energy vironal počas dojčenia

Ľudmila    17.03.2021, 22:16

Dobrú deň , mám 4 mesačnú plne dojčenú dcérku a prednedávnom sme prekonali ochorenie Covid. Na pretrvávajúce ťažkosti mi boli odporúčané bylinné kvapky Energy Vironal . Neviem sa nikde dočítať , či sú vhodné aj pri dojčení. Ďakujem Vám za odpoveď

Milá Ľudmila,

z hľadiska dojčenia nepredstavuje užívanie tohto doplnku vôbec žiaden problém, môžete pokračovať v dojčení tak, ako to vaše dieťatko potrebuje, dojčenie nijako neobmedzujte a nečasujte podľa použitia kvapiek.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Užívanie energy vironal počas dojčenia