Invermektín

Beata    18.03.2021, 14:19

Dobrý deň, chcela by som sa informovať ohľadom lieku Invermektín. Mám dcérku 15 mesačnú a má 10 kg, je výlučne dojčená. Žiaľ, aj napriek opatreniam a veľkej pozornosti, sme sa nakazili Covidom. Môžem prosím Vás užívať liek Invermektín? Ďakujem za skorú odpoveď.

Milá Beata,

z hľadiska dojčenia je bezpečnejšie pokračovať v dojčení popri užívaní tohto lieku a pre vaše 15-mesačné bábätko je v tejto situácii o to dôležitejšie, aby ste ho dojčili naďalej podľa jeho potrieb. Prajeme skoré uzdravenie!Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Invermektín