Ako zvysit laktaciu pro starsim dietatku?

Eva    30.03.2021, 18:51

Dobry den. Dcera ma aktualne 17 mesiacov. Dojcim ju od narodenia. V poslednych 3 mesiacoch sa mi vsak produkcia mlieka velmi znizila. Dokonca natolko, ze som na noc nutena dokrmovat umelym mliekom. Cez den sa nadalej dojci, ale prsnik si pyta neustale. Pritom mam pocit, ze si povedzme 5-6x potiahne a uz pre nu nemam viac mlieka a o 15 minut by uz chcela opat. Da sa produkcia mlieka zvysit aj v tomto veku? Dakujem

Milá Eva,

na vašu otázku sme odpovedali pred pár dňami, nájdete ju zodpovedanú v tomto odkaze:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=9393Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Ako zvysit laktaciu pro starsim dietatku?