RENOL a dojčenie

Kristína    08.04.2021, 22:46

Dobrý deň, Prosím Vás máte skúsenosti s užívanim výživového prípravku RENOL a dojčením? Bábatko je plne dojčené 8 mesiacov asi mesiac a pol dávame príkrmy. Ďakujem pekne

Milá Kristína,

z hľadiska dojčenia tento prípravok nepredstavuje problém, pre vaše bábätko aj pre vaše zdravie je bezpečnejšie pokračovať v dojčení. Dojčenie nijako nečasujte a neobmedzujte podľa použitia prípravku.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > RENOL a dojčenie