Ako môžete v tomto čase získať pomoc pri dojčení?

23.10.2020

Zdieľať na Facebook

Ak sa v najbližších dňoch chystáte rodiť alebo máte doma bábätko a rozmýšľate, ako môžete získať pomoc pri dojčení, prinášame vám množstvo možností. Aj v čase izolácie a karantény, je tu MAMILA pre vás a spolu s ňou naše laktačné poradkyne. Prečítajte si, ako sa s nimi môžete spojiť. Nie ste v tom samy.

 

Laktačné poradkyne MAMILY vám v súčasnosti ponúkajú aj tieto spôsoby:
1) Naša online poradňa dojčenia zastrešená lekármi a lekárkami, farmaceutkou, odborníkmi a odborníčkami v oblasti laktačnej medicíny, psychológie, pediatrie a reprodukčnej medicíny.

2) Príprava na pôrod a dojčenie cez videohovor (Skype, Zoom, FaceTime, atď.) - vyberte si našu lektorku z nášho zoznamu.

3) Podpora pri dojčení cez telefón alebo videohovor - vyberte si našu laktačnú poradkyňu z nášho zoznamu certifikovaných laktačných poradkýň a môžete sa porozprávať o tom, čo vás pri dojčení trápi alebo sa spýtať na všetko, na čo nachádza rozporuplné informácie.

4) Profesionálne laktačné poradenstvo cez videohovor -  vyberte si našu laktačnú poradkyňu z nášho zoznamu certifikovaných laktačných poradkýň a môžete z pohodlia svojho domova získať odborné rady a na mieru šité odporúčania, špeciálne, ak máte bolestivé bradavky či prsia, vaše bábätko plače, nepriberá, nevie zaspať, neprisáva sa, chcete sa zbaviť fľašky, riešite otázky nočného dojčenia alebo začínate dávať príkrmy.

5) Pozrite si naše názorné inštruktážne videá dojčenia a skúste ich so svojím bábätkom napodobniť.

6) Prečítajte si návody, ktoré vám krok za krokom vysvetlia, ako riešiť problémy s dojčením.

7) Bezprostredne po pôrode si v pôrodnici dohodnite kontakt koža na kožu so svojím bábätkom. Súčasná situácia nie je dôvodom na to, aby ste kontakt koža na kožu nemohli zažiť.

Ďalšie články

Zobraziť všetky články »

Mamila.sk > Úvod > Ako môžete v tomto čase získať pomoc pri dojčení?