Ako vaše 2 % z daní podporia dojčenie

11.02.2020

Zdieľať na Facebook

Dane zaplatíte tak či tak, ale o 2 % z dane, ktorú aj tak zaplatíte, sa môžete rozhodnúť, komu pomôžu. Máločo je také uspokojivé ako pomôcť žene a jej bábätku, aby sa mohli spokojne dojčiť. MAMILA s dojčením pomáha už viac ako 18 rokov a stále zvyšuje počty dojčených bábätiek. Poukážte 2 % MAMILE, lebo na dojčení záleží

 

Webové stránky o. z. MAMILA o dojčení patria k najčítanejším portálom o rodičovstve a výchove. Viac než 82-tisíc ľudí mesačne hľadá na www.mamila.sk odpovede na svoje otázky o dojčení. Získajú tu podporu, povzbudenie a pomoc. Majú možnosť pozrieť si videá, fotografie, získať množstvo informácií a nájsť silu prekonávať prekážky. Sme profesionálky v dojčení.

Pomáhame ženám už v tehotenstvepri výbere pôrodnicebezprostredne po pôrode a potom ich sprevádzame počas celého obdobia dojčenia a vytváranie prostredie, kam si vždy môžu prísť pre porozumenie a načerpať energiu. Naše klientky a ich rodiny sú hrdé na to, čo dokázali. 

Naše webové stránky sú priam databázou informácií o dojčení a poskytujú odpovede na všetko, čo sa ľudia o dojčení pýtajú. K tomu im odpovedáme aj adresne - prostredníctvom internetovej poradne dojčenia a emailov. Máme rozsiahly tím expertov a expertiek na otázky dojčenia, reprodukčného zdravia, psychológie, pediatrie, farmácie, ktorí sa ženám a ich rodinám venujú.

Naše webové stránky momentálne nutne potrebujú modernizáciu a množstvo technických vylepšení. Jedným z nich je aj ich ľahké zobrazovanie na mobiloch a tabletoch. 

Pomôžme spoločne ešte väčšiemu počtu žien a ich rodín nájsť správne riešenia problémov s dojčením. Vaše 2 % z daní použijeme aj na modernizáciu a vylepšenia webu www.mamila.sk. Ďakujeme vám.

Ďalšie články

Zobraziť všetky články »

Mamila.sk > Úvod > Ako vaše 2 % z daní podporia dojčenie