Cez víkend MAMILA organizovala konferenciu o dojčení

15.05.2017

Zdieľať na Facebook

Konferencia sa uskutočnila 13. a 14 mája v Trnave. Konferencie sa zúčastnilo takmer 100 účastníkov - budúcich poradkýň pri dojčení, tehotných mamičiek, ktoré zaujímalo, čo môžu urobiť pre prevenciu problémov s dojčením, zdravotníkov - lekárov aj zdravotných sestier. Pozrite si fotografie, ako sme sa mali. Vyberáme z vašich reakcií:

 

"Konferencia bola úžasná, ďakujem!"
Martina

"Ja som sa dnes utvrdila v tom, že prihlásiť sa na kurz bolo to najlepšie rozhodnutie. Už veľmi dlho som túžila po tomto kurze, pomáhať mamičkám a budúcim mamičkám. Dozvedela som sa mnoho nových a hlavne cenných informácií (naivne som si myslela, že vďaka 3,5 ročnému dojčeniu viem už takmer všetko, no stále sa je čo učiť ) Nesmierne sa teším na zajtra a na ďalšie stretnutia. Ešte musím podotknúť, že videá a fotky, kde detičky nemohli byť pri maminkách, alebo boli v perinke, boli pre mňa veľmi silné, tiekli mi slzy. Pevne verím, že vďaka vám/nám bude onedlho toto zaobchádzanie minulosťou."
Katka

"Mne sa veľmi páčil ten graf,ktorý ukázal že pri umožnení kontaktu koža na kožu začalo dojčiť aj mnoho žien, ktoré pôvodne nezamýšľali. To sú tie fakty,ktoré hovoria samy za seba."
Andrea

"Mala som veľa naštudované o zložení materského mlieka, ale dnes som sa dozvedela ešte omnoho viac napríklad koľko dôležitých buniek sa v ňom uchováva ktoré dieťa potrebuje v dospelosti alebo prečo je dojčenie po roku ešte dôležitejšie ako do roka."
Janka

 

 

Ďalšie články

Zobraziť všetky články »

Mamila.sk > Úvod > Cez víkend MAMILA organizovala konferenciu o dojčení