Dojčenie potrebuje vašu podporu viac než kedykoľvek pred tým

26.05.2020

Zdieľať na Facebook

Karanténne opatrenia súvisiace s aktuálnou situáciou týkajúcou sa pandémie koronavírusu zasiahli aj občianske združenia MAMILA, ktoré sa zaoberá podporou dojčenia na Slovensku.
Dojčenie nedostáva podporu z grantov ani veľkých korporácií, podporujú ho bežní ľudia svojimi dobrovoľnými príspevkami a 2 % z daní.
V období marec – jún potrebujeme preklenúť kritickú situáciu, ktorá vznikla zrušením mnohých kurzov  pokročilého laktačného poradenstva pre naše profesionálne laktačné poradkyne, supervízií a základných kurzov.
O to viac teraz dojčenie potrebuje vašu podporu formou poukázania 2 % z daní.

 

Daň odvedie každý tak či onak, ale o využití 2 % z nich môžete rozhodnúť vy. Pomôžte, aby sme prečkali aj pre nás finančne náročné obdobie súvisiace s pandémiou koronavírusu tým, že poukážete 2 % z daní na podporu dojčenia MAMILEOslovte svojich blízkych, rodinu a známych, aby tak urobili tiež. Na dojčení záleží.

Ak daňové priznanie nepodávate, zistite, či by 2 % z daní MAMILE nemohol poukázať niekto iný z vašej rodiny alebo priateľov. Všetko pre poukázanie 2 % z daní sme vyplnili za vás tu: https://www.mamila.sk/o-mamile/2-z-dane/

V MAMILE tak ako vždy pracujeme z domu a v súčasnosti intenzívne pracujeme na týchto úlohách: spracúvame materiály pre vytvorenie písomných študijných materiálov pre skvalitnenie poskytovania laktačného poradenstva bábätkám a ich rodinám, vytvárame nové inštruktážne videá, pripravujeme sériu prednášok o vzťahovej výchove detí a články s touto tématikou, chystáme novú službu vo forme podcastov, naďalej intenzívne pracujeme na prechode našich webových stránok na verziu, ktorá bude priateľskejšia pre prezeranie stránok v mobiloch, pracujeme na stovkách iných povinností, denne pracujeme s tisíckami matiek, poskytujeme virtuálnu podporu dojčenia prostredníctvom sociálnych sietí, webových stránok a naďalej denne pracujeme na riešení prípadových štúdií a iných formách vzdelávania pre profesionálne laktačné poradkyne s platným certifikátom o. z. MAMILA.

Ak ste v minulosti potrebovali pomoc s dojčením, pošlite túto pomoc teraz ďalej.

Ďalšie články

Zobraziť všetky články »

Mamila.sk > Úvod > Dojčenie potrebuje vašu podporu viac než kedykoľvek pred tým