Kniha Praktický návod na dojčenie vychádza v chorvátskom jazyku

18.09.2018

Zdieľať na Facebook

Tento rok sme sme vydali našu úspešnú knihu Praktický návod na dojčenie v českej jazykovej verzii a že rozdistribuovali sme výtlačky knihy do českých nemocníc a detským lekárom. S veľkou radosťou oznamujeme, že tento besteller v tomto týždni vyšiel aj v chorvátskom jazyku!

 

Praktičan vodič kroz dojenje

Taký je názov našej úspešnej knihy Praktický návod na dojčenie v chorvátskom jazyku. V chorvátskom jazyku si ho môžete objednať v tomto odkaze.

Knihu Praktický návod na dojčenie v slovenskej alebo českej jazykovej verzii si môžete naďalej objednávať v tomto odkaze.

Pomoc pre mamičky a bábätká v nemocniciach

Keď vyšlo prvé slovenské vydanie knižky Praktický návod na dojčenie, venovali sme slovenským nemocniciam viac ako 1500 ks kníh, aby ich mohli požičiavať ženám po pôrode. V júni sme podobne venovali knihy českým nemocniciam. Následne sme dostali viacero objednávok od českých nemocníc, požadujúcich ďalšie kusy, aby mohli pomáhať mamičkám a bábätkám na ich oddeleniach. Pri príležitosti osláv Svetového týždňa dojčenia v auguste sme venovali viac ako 130 kníh slovenským a českým detským lekárom.

Ako pomáha kniha Praktický návod na dojčenie

Správny začiatok dokáže zásadným spôsobom ovplyvniť úspešnosť a dĺžku trvania dojčenia. Preto sme pre tehotné ženy spísali praktické návody a tipy ako dojčenie podporiť hneď po pôrode, ako sa vyhnúť mnohým problémom pri dojčení a ako ich riešiť, ak už nastanú. Odporúčame vám prečítať si aj recenziu tejto knihy.

Keď sme vydávali túto knihu v slovenskej verzii v roku 2011, nečakali sme, že bude mať taký obrovský úspech. 

Kniha priniesla množstvo praktických informácií pomáhajúcich, aby začiatok dojčenia bol jednoduchší. Je výbornou pomôckou pre tehotné a pre ženy po pôrode.

Kvality publikácie ocenili aj vtedajší minister zdravotníctva, predsedníčka vlády ako aj riaditeľka Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou.

Kniha sa do dnešného dňa dočkala už šiestich vydaní a stala sa bestsellerom. V priebehu rokov sme dostávali množstvo vyjadrení od žien, ako napríklad túto reakciu:
„Dnes som si knižky vyzdvihla. A s nadšením som si jednu prelistovala! Budem ju všade odporúčať! Nespomínam si na žiadnu podobne prehľadnú a názornú publikáciu o dojčení. Fotky sú výborné, informácie skvelé. Veľmi ďakujem.“

Ako si môžete knihu objednať

Ak máte o knižku v slovenčine alebo čestine, záujem aj vy, máte teraz možnosť zakúpiť si ju.

Ukážky z knihy


Ďalšie články

Zobraziť všetky články »

Mamila.sk > Úvod > Kniha Praktický návod na dojčenie vychádza v chorvátskom jazyku