Pracovná ponuka: Pridajte sa k nám a podporujte dojčenie s nami

30.05.2019

Hovoria o vás, že sa s vami skvelo spolupracuje? Máte chuť privyrobiť si popri dôchodku alebo štúdiu?
MAMILA, o. z., hľadá na čiastočný úväzok:
Špecialista/špecialistka pre grafické a textové práce

Náplň práce: Vytváranie grafických materiálov a textových podkladov pre sociálne siete a webovú stránku www.mamila.sk
Úväzok: 15 hodín týždenne
Miesto práce: Trnava
Nástup: ihneď alebo dohodou
Druh pracovného pomeru: živnosť
Finančné ohodnotenie: 6,50 eur/hodinu
Požiadavky na uchádzača či uchádzačku:
- Minimálne stredoškolské vzdelanie, ideálne v oblasti grafiky a administratívy
- Nadšenie pre grafiku a fotografovanie
- Vynikajúca schopnosť písať texty
- Výborná znalosť slovenčiny, jazykové korektúry
- Znalosť anglického jazyka na úrovni C1, prípadne schopnosť prekladať z angličtiny do slovenčiny (nie je podmienkou)
- Ochota plniť rozličné administratívne úlohy, vybavovať veci v teréne a telefonovať
- Otvorenosť vyškoliť sa v témach zdravotníctva a dojčenia
- Schopnosť cestovať na 2 – 3 dni vrámci SR a ČR (niekoľkokrát za rok)
- Znalosť grafických programov, MS Word, MS Power Point a sociálnych sietí
- Skvelé komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie
- Ochota naučiť sa pracovať s webovým redakčným systémom
Ponúkame
- Zázemie takmer 17 rokov fungujúceho úspešného občianskeho združenia MAMILA
- Možnosť získať širokú škálu nových zručností
- Príležitosť využiť svoju tvorivosť a nápady
- Vyškolenie v množstve rozličných tém
- Skvelý malý tím nadšených ľudí
- Flexibilný pracovný čas
- Časť práce môže byť vykonávaná z domu
- Možnosť cestovať
Stručný životopis a ukážky doterajších grafických prác zasielajte na adresu: dojcenie@mamila.sk

Ďalšie články

Zobraziť všetky články »

Mamila.sk > Úvod > Pracovná ponuka: Pridajte sa k nám a podporujte dojčenie s nami