Vďaka vašej pomoci vydáme knihu o dojčení v češtine!

20.12.2017

Zdieľať na Facebook

Ešte stále môžete prispieť! Naša kniha Praktický návod na dojčenie sa od roku 2011 stala 5-násobným bestsellerom a dočkala sa šiestich vydaní. Dlhodobo sme dostávali žiadosti o sprístupnenie tejto knihy českým mamičkám a ich bábätkám. 

 

S vašou pomocou sa nám podarilo včera prekročiť požadovanú sumu 100 000 českých korún!

To znamená, že knihu môžeme vydať! V budúcom roku sa zameriame na to, aby sa nám to čo najskôr podarilo. Ďakujeme za to, že ste prispeli a za to, že ste povzbudzovali svoje priateľky a známe k tomu, aby pomohli získať cieľovú sumu. Táto kampaň bola úspešná najmä vďaka takejto pomoci. Vďaka nej sa o tomto projekte dozvedeli matky, ktoré vedia, ako im samotným v minulosti táto kniha pomohla a ktoré chceli túto pomoc posunúť ďalej.

Kniha prináša množstvo praktických informácií pomáhajúcich, aby začiatok dojčenia bol jednoduchší. Je výbornou pomôckou pre budúce mamičky a pre mamičky v období tesne po pôrode. Správny začiatok dokáže zásadným spôsobom ovplyvniť úspešnosť a dĺžku trvania dojčenia.

V priebehu rokov sme dostali množstvo pozitívnych reakcií od čitateliek, napríklad:
"Srdečne vám ďakujem za knihu, dnes prišla, už ju mám aj preštudovanú, je fantastická, krásne obrázky, no proste som nadšená a odporúčam ju všetkým budúcim mamičkám!!! Dakujem!!!"

Kampaň ešte nekončí

Za každých ďalších 10-tisíc CZK, ktoré sa vyzbierajú, budeme totiž mať prostriedky na to, aby sme mohli venovať 10 výtlačkov tejto knihy českým pôrodniciam.

Prispejte, aby sme mohli vydať čo najviac kníh.

Ďalšie články

Zobraziť všetky články »

Mamila.sk > Úvod > Vďaka vašej pomoci vydáme knihu o dojčení v češtine!