Pokročilý kurz cez internet 2017

Dátum:
Prístup k videám s prezentáciami, od 1. 12. 2017 do 31. 3. 2018
Miesto:
Z pohodlia vášho domova
Cena:
35,- €, pre členky 29,- €
Cena Kč:
940,- Kč, pre členky 780,- Kč

Srdečne pozývame všetky poradkyne na kurz pokročilého poradenstva pre certifikované poradkyne pri dojčení.

Prihlasujte sa odteraz až do 31. 12. 2017. Po 1. januári 2018 bude uzavretá možnosť prihlásiť sa. Po prihlásení sa získate prístup k obsahu kurzu až do 31. marca 2018.

Absolvovaním tohto kurzu si poradkyňa môže predĺžiť platnosť certifikátu na ďalší rok, to znamená, že tento kurz platí pre rok 2017 a v roku 2018 sa musí zúčastniť ďalšieho pokročilého kurzu. Ak ste základný kurz absolvovali v roku 2017, nie je potrebné, aby ste tento pokročilý kurz cez internet teraz absolvovali.

Pokročilý kurz trvá 16 hodín a ponúka vám možnosť pochopiť do hĺbky, prečo je také dôležité pomáhať matkám s dojčením, získať argumenty a informácie pre vysvetľovanie dôležitých tém, ktoré sú súčasťou každého jedného poradenstva. Ide o témy, ktoré sú pre poradenstvo kľúčové z filozofického pohľadu. Ide o rozšírenie tém, ktoré boli preberané na základnom kurze. Súčasťou kurzu je prednáška o tom, ako pokračovať vo vzťahovej výchove po skončení dojčenia.

Kto sa môže zúčastniť? Certifikované poradkyne pri dojčení, ktoré absolvovali základný kurz a chcú absolvovať pokročilý kurz. Na to, aby bolo možné certifikát predĺžiť je potrebné absolvovať raz ročne jeden celý pokročilý kurz kompletne v plnom rozsahu. Kurzu sa môžete zúčastniť aj v prípade, že už ste sa zúčastnili pokročilého kurzu a obnovili si tak platnosť certifikátu do konca roka 2018, aby ste získali ďalšie vzdelanie. Súčasťou tohto kurzu je aj on-line TEST, na základe ktorého získate ďalšiu hviezdičku za vzdelávanie. Tento kurz môžete absolvovať aj v prípade, že ste v priebehu roku 2017 absolvovali iné pokročilé kurzy - témy tohto kurzu sa od nich líšia.

PROGRAM A PRÍSTUP KU KURZU

Prístup ku kurzu a program získate v pokynoch ku kurzu po uhradení poplatku za kurz. Pokyny ku kurzu nájdete v úvode tejto stránky po prihlásení na kurz.

Ide o kurz, ktorý patrí medzi pokročilé kurzy roku 2017. Prístup ku kurzu získate až do marca 2018 s tým, že: Absolvovaním tohto kurzu si poradkyňa môže predĺžiť platnosť certifikátu do konca roka 2018, to znamená, že v roku 2018 sa musí zúčastniť ďalšieho pokročilého kurzu.

ONLINE TEST

Je súčasťou absolvovania tohto kurzu a je ho možné vyplniť len raz. 

CENA KURZU

Poplatok za prístup ku kurzu uhraďte bankovým prevodom po odoslaní prihlášky na základe údajov, ktoré dostanete obratom v potvrdzovacom emaile po vyplnení tejto prihlášky. 

Pro zájemce z ČR:
Poplatek za přístup ke kurzu uhraďtě bankovním převodem a to v českých korunách po odeslání přihlášky na základě informace, ktorou obdržíte v potvrzovacím emailu po vyplnění této přihlášky.

AKO ZÍSKATE PRÍSTUP KU KURZU?

Po zaplatení poplatku dostanete pokyny, ako sa môžete prihlásiť a získať tak prístup ku kurzu. Prístup ku kurzu je neprenosný, platí len prihláseného účastníka a je platný na obdobie od 1. 12. 2017 do 31. 3. 2018, a potom vyprší. Ak ste neabsolvovali v roku 2017 žiaden skutočný pokročilý kurz alebo tento pokročilý kurz cez internet, tak nebude možné certifikát obnoviť.

Mamila.sk > Pre poradkyne > Oznamy o kurzoch > Pokročilý kurz cez internet 2017