Pokročilý kurz 5 v Prešove 2018

Dátum:
13. - 14. 10. 2018
Miesto:
Prešov, Rodinné centrum Emerka, Bernolákova 21
Cena:
35,- €, pre členky 29,- €
Cena Kč:
940,- Kč, pre členky 780,- Kč

Srdečne pozývame všetky poradkyne na kurz pokročilého poradenstva pre certifikované poradkyne pri dojčení. 

Pokročilý kurz trvá dva dni a zameriava sa na každodenné situácie, s ktorými sa poradkyne stretávajú, a zvýšenie pochopenia kľúčových vedomostí. Pôjdeme do hĺbky, a preto bude jednej téme venovaného veľa času. Budeme sa detailne zaoberať tým, čo matkám pomáha pri dojčení a prečo. Pôjde nám o to pochopiť to, čo už vieme, novým spôsobom tak, aby sme to vedeli s nadšením uplatňovať v praxi.

Tento kurz zameriava sa na zhodnotenie skúseností s poradenstvom, zlepšenie zručností počas poskytovania poradenstva a na prehĺbenie znalostí o dojčení. Jeho cieľom je sústrediť sa na rozličné špecifické, často sa vyskytujúce témy ako aj poskytnúť priestor na prekonzultovanie poradenských skúseností. Pre jeho absolvovanie sú podmienkou vedomosti zo základného kurzu.

Kto sa môže zúčastniť? Certifikované poradkyne pri dojčení, ktoré absolvovali základný kurz a chcú absolvovať pokročilý kurz. Na to, aby bolo možné certifikát predĺžiť je potrebné absolvovať raz ročne jeden celý pokročilý kurz kompletne v plnom rozsahu. 

PROGRAM

13. októbra 2018 SOBOTA

14. októbra 2018 NEDEĽA

program spresníme už čoskoro

CENA KURZU

Poplatok za kurz uhraďte v príslušnej výške bankovým prevodom. Podľa možnosti neuhrádzajte poplatok poštou. Zasielajte ho na účet o. z. MAMILA: 2800344839/8330 (FIO banka), IBAN: SK4683300000002800344839, BIC kód/SWIFT: FIOZSKBAXXX. Pri bankovom prevode treba uviesť údaje, ktoré dostanete aj v potvrdzovacom emaile. Prihláška bude považovaná za záväznú až po zaplatení poplatku. Nenechávajte si úhradu poplatku na poslednú chvíľu. Ak by ste nemohli na kurz prísť napríklad preto, že vám ochorelo dieťatko, platba za kurz sa vám vráti v plnej výške. Potvrdenie prihlášky uhradením poplatku nám pomáha lepšie naplánovať kurz.

Pro zájemce z ČR:
Poplatek uhraďtě v príslušné výšce v českých korunách ihned po odeslání přihlášky bankovním převodem. Zasílejte ho na účet o. z. MAMILA v ČR v Kč, číslo účtu: 2200344827/2010 (FIO banka), IBAN: CZ9520100000002200344827, BIC kód/SWIFT: FIOBCZPP. U bankovního převodu je potřeba uvést údaje, které dostanete aj v potvrzovacím emailu po odoslání přihlášky. Přihláška bude považovaná za závaznou až po zaplacení poplatku.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Miesto konania: Prešov, Rodinné centrum Emerka

 

 

 

 

 

 

Pre prípadných záujemcov o kurz zo západného Slovenska odporúčame priamy spoj do Prešova z Bratislavy nočným rýchlikom Poľana.

Presná adresa: Bernolákova 21, Prešov – Sekčov

Autom sa dostane k centru takto:


Z autobusovej a železničnej stanice linka č. 4, z centra mesta 11 a 36 (smer Pod Šalgovíkom), vystúpiť na konečnej zastávke ( Pod Šalgovíkom) - zísť dolu po schodoch, naľavo sa nachádza Gymnázium P.P. Gojdiča, pokračovať rovno po chodníku, naľavo je vchod. Stačí si kúpiť 10-minútový lístok za 40 centov.
Rodinné centrum Emerka sa nachádza v priestoroch Gymnázia P. P. Gojdiča so základnou a materskou školou. Vchod do rodinného centra nájdete z boku, nad vchodom je nápis „Súkromná škola pre deti s poruchami aktivity a pozornosti“.

K dispozícii bude malé občerstvenie (káva, čaj), miestnosť pre deti, s hračkami a s kuchynkou s príbormi a taniermi, v ktorej je k dispozícii chladnička, mikrovlnka a varné kanvice.

V blízkosti RC Emerka sa nenachádzajú reštaurácie, ale blízko je supermarket a obchodné centrum Eperia. Bude možnosť objednania jedla na donášku. Do prihlášky do poznámky, prosím, uveďte, či máte možnosť priniesť nejaké občerstvenie, ktoré by sme mohli spoločne na obed ochutnať, ako napríklad: chlieb/pečivo; slaný koláč; sladký koláč; ovocie; zelenia; nátierka; šalát; mäta/medovka do vody a čaju. Kurzu sa môžete zúčastniť aj v prípade, že nemáte možnosť niečo priniesť.

Ubytovanie, stravu ako aj prípadného sprievodcu k svojmu dieťaťu si každý účastník zabezpečuje sám.

Ak máte malé deti či bábätká, môžete kurz absolvovať spoločne s nimi, svoje deti môžete počas programu dojčiť, môžu byť s vami, prípadne vám so starostlivosťou o ne môže pomôcť nejaká ďalšia osoba, ktorá má ako váš sprievodca na kurz vstup zdarma. Ak vaše dieťatko práve nepotrebuje žiadnu intenzívnu starostlivosť (pretože napríklad spí), môže sa sprievodca zúčastniť programu. Pre deti je k dispozícii miestnosť s hračkami.

TEŠÍME SA NA STRETNUTIE S VAMI!

Vyplnením registračného formulára súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov. Vaše osobné údaje spracúvame podľa týchto zásad.

Máte záujem? Zaregistrujte sa na tento kurz.

Členovia o. z. MAMILA, prihláste sa tu (formulár sa vám vyplní automaticky a budete mať nárok na členskú zľavu z kurzu, ak máte uhradený členský príspevok za tento rok).
Nečlenovia, prosíme, vyplňte nasledujúci formulár.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Štát *:      
Platba v *:      
 

Organizačné pokyny

Ďakujeme vám za prihlásenie sa na kurz a veľmi sa tešíme, že sa uvidíme. Na kurze bude priestor na to, aby ste sa poradili o svojich skúsenostiach s poradenstvom. 

Pokiaľ máte záujem o knižky za výhodnú cenu, napíšte nám počet kusov kníh. Objednávať si môžete Praktický návod na dojčenie i Dorotkino mliečko.

Miesto konania kurzu je RC Emerka, Prešov.

V programe je vyčlenené hodina na obed. Boli by sme radi, keby sme počas obeda mohli zostať všetci spolu, aby sme sa mohli vzájomne lepšie spoznať. Ak je to možné, vezmite si svoj obed so sebou, prípadne prineste aj niečo na ochutnanie pre ostatných. Ak nie,môžete si jedlo objednať a nechať doniesť alebo si ísť jedlo kúpiť do blízkeho supermarketu a obchodného centra Eperia. 

Viaceré z účastníčok sa vyjadrili, že by rady strávili obednú prestávku spoločne s ostatnými účastníčkami kurzu a preto, ak sa chcete pridať, budeme radi, ak k občerstveniu na obed prispejete tak, aby sme sa mohli naobedovať spoločne a nemuseli na obed chodiť. MAMILA zabezpečí základ občerstvenia a vám budeme veľmi vďační, ak prinesiete zeleninové šaláty, cestovinové šaláty, chlieb, nátierky, zeleninu, ovocie, koláče, prípadne čokoľvek iné, o čo sa s ostatnými radi podelíte. Prinesenie občerstvenia nie je podmienkou účasti na pokročilom kurze.

Tešíme sa na stretnutie s vami!

Mamila.sk > Pre poradkyne > Oznamy o kurzoch > Pokročilý kurz 5 v Prešove 2018