Workshop pre zdravotníčky MAMILY

Dátum:
20. 10. 2019 (nedeľa) od 9:00 - 16:00 hod.
Miesto:
Trnava, Centrum pomoci pre rodinu, Štefánikova 46
Cena:
12,- €, pre členky 9,- €
Cena Kč:
320,- Kč, pre členky 230,- Kč

S nadšením pozývame všetky certifikované laktačné poradkyne MAMILY, ktoré sú zdravotníčky, na jednodenný workshop špeciálne len vás.

Príďte:

  • sa zoznámiť s ostatnými lekárkami, zdravotnými sestrami, zubárkami či pôrodnými asistentkami, ktoré podporujú dojčenie,
  • načerpať inšpiráciu od ostatných zdravotníčok - laktačných poradkýň MAMILY, ktoré pracujú s dojčiacimi ženami alebo v zdravotníctve,
  • sa podeliť o skúsenosti a zážitky zo svojej práce,
  • porozprávať svoje tipy na podporu dojčenia zo svojej praxe,
  • získať podporu od ostatných zdravotníčok v MAMILE,
  • nadobudnúť motiváciu do ďalšej práce,
  • zrelaxovať a porozprávať sa,
  • vzdelať sa v špecifických témach týkajúcich sa laktačnej medicíny.

Kto sa môže zúčastniť? Certifikované laktačné poradkyne MAMILY, ktoré  sú zdravotníčky. Pre účasť na workshope sú podmienkou vedomosti zo základného kurzu MAMILY o dojčení. Workshop sa nezarátava medzi aktivity na predĺženie platnosti certifikátu poradkyne pri dojčení. Je to výnimočná príležitosť, ktorú sme vytvorili špeciálne pre vás.

PROGRAM 

V tejto fáze nám môžete zasielať svoje návrhy na program. Program následne zostavíme aj na základe vašich návrhov. 

8:15 – 8:45 Registrácia
9:00 – 9:15 Úvodné slovo a privítanie
9:15 – 9:45 Zoznamovanie
9:45 – 10:00 PRESTÁVKA
10:00 - 11:00 Program spresníme čoskoro
11:00 – 11:15 PRESTÁVKA
11:15 - 12:15 Program spresníme čoskoro
12:15 – 13:00 OBED
13:00 – 14:30 Program spresníme čoskoro
14:30 – 15:00 PRESTÁVKA
15:00 – 16:00 Program spresníme čoskoro

CENA KURZU

Poplatok za kurz uhraďte v príslušnej výške bankovým prevodom. Podľa možnosti neuhrádzajte poplatok poštou. Zasielajte ho na účet o. z. MAMILA: 2800344839/8330 (FIO banka), IBAN: SK4683300000002800344839, BIC kód/SWIFT: FIOZSKBAXXX. Pri bankovom prevode treba uviesť údaje, ktoré dostanete aj v potvrdzovacom emaile. Prihláška bude považovaná za záväznú až po zaplatení poplatku. Nenechávajte si úhradu poplatku na poslednú chvíľu. Ak by ste nemohli na kurz prísť napríklad preto, že vám ochorelo dieťatko, platba za kurz sa vám vráti v plnej výške. Potvrdenie prihlášky uhradením poplatku nám pomáha lepšie naplánovať kurzu.

Pro zájemce z ČR:
Poplatek uhraďtě v príslušné výšce v českých korunách ihned po odeslání přihlášky bankovním převodem. Zasílejte ho na účet o. z. MAMILA v ČR v Kč, číslo účtu: 2200344827/2010 (FIO banka), IBAN: CZ9520100000002200344827, BIC kód/SWIFT: FIOBCZPP. U bankovního převodu je potřeba uvést údaje, které dostanete aj v potvrzovacím emailu po odoslání přihlášky. Přihláška bude považovaná za závaznou až po zaplacení poplatku.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Miesto konania je Centrum pomoci pre rodinu v Trnave. Priamo na Štefánikovej ulici je možné parkovať cez víkend zdarma. Miesto konania je priamo v centre mesta Trnavy, v blízkosti sú reštaurácie, obchodné centrá, ihriská.

K dispozícii bude malé občerstvenie (káva, čaj), miestnosť pre deti ako aj kuchynka s potrebnými riadmi, mikrovlnkou a varnou kanvicou. Ubytovanie, stravu ako aj prípadného sprievodcu k svojmu dieťaťu si každý účastník zabezpečuje sám.

Ak máte malé deti či bábätká, môžete workshop absolvovať spoločne s nimi, svoje deti môžete počas programu dojčiť, môžu byť s vami, prípadne vám so starostlivosťou o ne môže pomôcť nejaká ďalšia osoba, ktorá má ako váš sprievodca na workshop vstup zdarma. Ak vaše dieťatko práve nepotrebuje žiadnu intenzívnu starostlivosť (pretože napríklad spí), môže sa sprievodca zúčastniť programu. Pre deti je k dispozícii miestnosť s hračkami.

Do prihlášky do poznámky, prosím, uveďte, či máte možnosť priniesť nejaké občerstvenie, ktoré by sme mohli spoločne na obed ochutnať, ako napríklad: chlieb/pečivo; slaný koláč; sladký koláč; ovocie; zelenia; nátierka; šalát; mäta/medovka do vody a čaju. Workshopu sa môžete zúčastniť aj v prípade, že nemáte možnosť niečo priniesť.

TEŠÍME SA NA STRETNUTIE S VAMI!

Máte záujem? Zaregistrujte sa na tento kurz.

Členovia o. z. MAMILA, prihláste sa tu (formulár sa vám vyplní automaticky a budete mať nárok na členskú zľavu z kurzu, ak máte uhradený členský príspevok za tento rok).
Nečlenovia, prosíme, vyplňte nasledujúci formulár.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Štát *:      
Platba v *:      
 
Mamila.sk > Pre poradkyne > Oznamy o kurzoch > Workshop pre zdravotníčky MAMILY