Valné zhromaždenie MAMILY 2020

Dátum:
o novom termíne budeme informovať
Miesto:
Trnava, Centrum pomoci pre rodinu, Štefánikova 46
Cena:
3,- €, pre členky 3,- €
Cena Kč:
90,- Kč, pre členky 90,- Kč

Srdečne pozývame všetky členky a všetkých členov MAMILY na Valné zhromaždenie o. z. MAMILA.

Pozor dôležité: Pôvodne plánovaný termín Valného zhromaždenia sa v dôsledku zrušenia všetkých podujatí zo strany prenajímateľa priestorov z dôvodu prevencie šírenia koronavírusu odkladá na neurčito. Na Valné zhromaždenie sa naďalej môžete prihlasovať a ponechávame v registrácii doteraz zaslané prihlášky. Všetky prihlásené účastníčky budeme včas informovať o náhradnom termíne Valného zhromaždenia a v prípade, že im tento termín nebude vyhovovať, zrušíme prihlášku s vrátením registračného poplatku.

Kto sa môže zúčastniť? Všetky členky o. z. MAMILA

Program: Prediskutovať ďalšie smerovanie a fungovanie o. z. MAMILA ako aj spoločne prekonzultovať uplynulý rok. Tešíme sa na vaše nápady a návrhy, ktoré môžete posielať i vopred na adresu dojcenie@mamila.sk

Registrácia na Valné zhromaždenie začne v sobotu o 8:15, samotný program začne o 9:00 a skončí o 15:00. V nedeľu program začína o 9:00 a končí o 15:00.

Program

Program bude zahŕňať mimoriadne dôležité témy, ktoré si budú vyžadovať aj váš pohľad a diskusiu. Presný program bude dostupný v pokynoch k Valnému zhromaždeniu, ktoré budú sprístupnené záväzne prihláseným účastníčkam.

Druhý deň Valného bude prebiehať ako podporná skupina o výchove starších detí. 

Valné sa nepočíta ako pokročilé vzdelávanie.

REGISTRÁCIA

Prihlasujte sa čo najskôr, najneskôr však do 6. marca 2020; kapacita priestorov je obmedzená. Ak plánujete prísť, vzhľadom na plánovanie občerstvenia je potrebné, aby ste sa vopred prihlásili, a zaplatili registračný poplatok cez účet.

Registračný poplatok je 3,- €. Poplatok uhraďte vo výške 3,- € na účet o. z. MAMILA v SR v EUR: 2800344839/8330 (FIO banka), IBAN: SK4683300000002800344839, BIC kód/SWIFT: FIOZSKBAXXX. Posledný možný termín na uhradenie registračného poplatku je 6. marca 2020. Pri neskoršom potvrdení vašej plánovanej účasti, nebude možné zabezpečiť občerstvenie. Pri bankovom prevode treba uviesť údaje, ktoré dostanete aj v potvrdzovacom emaile po odoslaní prihlášky. Prihláška bude považovaná za záväznú až po zaplatení poplatku.

Pro účastníky z ČR: Poplatek 90,- Kč uhraďtě ihned po odeslání přihlášky bankovním převodem na účet o. z. MAMILA účet v ČR v Kč: 2200344827/2010 (FIO banka), IBAN: CZ9520100000002200344827, BIC kód/SWIFT: FIOBCZPP. Nejpozdější možný termín pro uhrazení registračního poplatku je 6. března 2020. Při pozdější úhradě vaší plánované účasti nebude možné zabezpečiť občerstvění. U bankovního převodu je potřeba uvést údaje, které dostanete aj v potvrzovacím emailu po odoslání přihlášky. Přihláška bude považovaná za závaznou až po zaplacení poplatku.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Miesto konania je Centrum pomoci pre rodinu v Trnave. Priamo na Štefánikovej ulici je možné parkovať cez víkend zdarma. Miesto konania je priamo v centre mesta Trnavy, v blízkosti sú reštaurácie, obchodné centrá, ihriská.

K dispozícii bude malé občerstvenie (káva, čaj), miestnosť pre deti ako aj kuchynka s potrebnými riadmi, mikrovlnkou a varnou kanvicou. Ubytovanie, stravu ako aj prípadného sprievodcu k svojmu dieťaťu si každý účastník zabezpečuje sám.

Ak máte malé deti či bábätká, môžete kurz absolvovať spoločne s nimi, svoje deti môžete počas programu dojčiť, môžu byť s vami, prípadne vám so starostlivosťou o ne môže pomôcť nejaká ďalšia osoba, ktorá má ako váš sprievodca na kurz vstup zdarma. Ak vaše dieťatko práve nepotrebuje žiadnu intenzívnu starostlivosť (pretože napríklad spí), môže sa sprievodca zúčastniť programu. Pre deti je k dispozícii miestnosť s hračkami.

V blízkosti centra sú reštaurácie a pizzérie, kde sa dá najesť alebo sa odtiaľ dá objednať jedlo. Budeme však radi, ak k občerstveniu na obed prispejete tak, aby sme sa mohli naobedovať spoločne a nemuseli na obed chodiť. MAMILA zabezpečí základ občerstvenia plus pitie, čaj a kávu a vám budeme veľmi vďační, ak prinesiete zeleninové šaláty, cestovinové šaláty, chlieb, nátierky, zeleninu, ovocie, koláče, prípadne čokoľvek iné, o čo sa s ostatnými radi podelíte. Prinesenie občerstvenia nie je podmienkou účasti na valnom zhromaždení.

TEŠÍME SA NA STRETNUTIE S VAMI!

Vyplnením registračného formulára súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov. Vaše osobné údaje spracúvame podľa týchto zásad.

Mamila.sk > Pre poradkyne > Oznamy o kurzoch > Valné zhromaždenie MAMILY 2020