Pokročilý kurz cez internet 2021

Dátum:
Prístup k videám s prezentáciami, od 1. 10. 2021 do 31. 12. 2021
Miesto:
Online - z pohodlia vášho domova
Cena:
0,- €, pre členky 0,- €
Cena Kč:
0,- Kč, pre členky 0,- Kč

Srdečne pozývame všetky certifikované laktačné poradkyne MAMILY na kurz pokročilého poradenstva. Prinášame vám množstvo zaujímavých tém a informácií. A to všetko priamo k vám domov.

Pozývame vás prihlásiť sa na tento kurz najneskôr do 1. novembra 2021. Prístup k prednáškam získate hneď po uhradení registračného poplatku a prednášky budete môcť počúvať až do 31. decembra 2021. Tento termín je konečný, nedá sa posunúť vzhľadom na potrebu vytvárať aktuálny zoznam certifikovaných laktačných poradkýň MAMILY pre účely zdravotných poisťovní ako aj pre naše klientky. Preto od 1. 1. 2022 zostanú na zapísané na zozname laktačných poradkýň MAMILY len tie poradkyne, ktoré absolvovali pokročilý kurz buď osobne alebo online a ktoré si predĺžia členstvo na rok 2022.

Predĺženie platnosti certifikátu a zápis o absolvovaní tohto kurzu sa uskutoční 1. 1. 2022, preto aj ak si vypočujete celý obsah kurzu skôr, zmeny sa prenesú do vašich záznamov až od nového roka.

Absolvovaním tohto kurzu si môžete predĺžiť platnosť certifikátu na ďalší rok, to znamená, že tento kurz platí za rok 2021 a v roku 2022 je potrebné zúčastniť sa ďalšieho pokročilého kurzu. 

Pokročilý kurz trvá 7 hodín a ponúka vám možnosť pochopiť do hĺbky, prečo je také dôležité pomáhať matkám s dojčením, získať argumenty a informácie pre vysvetľovanie rozličných dôležitých tém, ktoré sú súčasťou každého jedného poradenstva. Ide o témy, ktoré sú pre poradenstvo kľúčové z filozofického pohľadu a o témy s praktickou aplikáciou. Získate nové a rozšírené poznatky aj o témach, ktoré boli okrajovo preberané na základnom kurze.

Kto sa môže zúčastniť? Certifikované poradkyne pri dojčení, ktoré absolvovali základný kurz a chcú absolvovať pokročilý kurz. Na to, aby bolo možné certifikát predĺžiť je potrebné absolvovať raz ročne jeden celý pokročilý kurz kompletne v plnom rozsahu - buď online alebo osobne. Kurzu sa môžete zúčastniť aj v prípade, že už ste sa zúčastnili pokročilého kurzu a obnovili si tak platnosť certifikátu, kurz vám môže pomôcť získať ďalšie vzdelanie. 

PROGRAM A PRÍSTUP KU KURZU

Program pokročilého kurzu na rok 2021 - tento program je potrebné absolvovať na predĺženie certifikátu:

  • Ako odstrániť klobúčiky
  • Ako posúdiť výdatnosť pitia
  • Ako ukončiť dojčenie
  • Zastavovanie tvorby mlieka
  • Ako zvládať náročné poradenstvá
  • Bylinky v laktačnom poradenstve
  • Diskusia
  • Kŕmenie jedlom pri štrajku
  • Záznam zo supervíznych podporných skupín - ukážka toho, čo môžete získať účasťou na supervíziách, ktoré plánujeme otvoriť aj v roku 2022

Prístup ku kurzu získate v pokynoch ku kurzu po prihlásení sa na kurz. Pokyny ku kurzu nájdete v úvode tejto stránky po prihlásení na kurz.

CENA KURZU

Pokročilý kurz online sme sa rozhodli tento rok venovať bezplatne všetkým naším profesionálnym laktačným poradkyniam MAMILY, aby sme prispeli k ich prístupu k vzdelaniu a skvalitneniu laktačného poradenstva, a tiež, aby sme zmiernili negatívny vplyv pandémie koronavírusu na finančnú situáciu rodín našich laktačných poradkýň. Tento darček pre vás ako členky o. z. MAMILA je prejavom našej snahy pomôcť vám, aby sme mohli spoločne pomáhať s dojčením. Pretože na dojčení záleží. Stačí teda, aby ste vyplnili prihlášku na kurz a bude vám k dispozícii do 30. 12. 2021.
Pokiaľ by to vaše finančné možnosti dovoľovali, budeme vďační, ak formou daru oceníte našu prácu na príprave tohto kurzu, ktorý má hodnotu 40 € (1000 CZK). Tieto peniažky budú použité na ďalšie aktivity na podporu dojčenia a pomoc s dojčením. Finančný dar v akejkoľvek výške môžete zaslať na účet o. z. MAMILA s poznámkou „dar“. Čísla účtu pre platby v EUR alebo CZK: 

Bankové spojenie v SR v EUR: 
IBAN: SK4683300000002800344839
BIC kód/SWIFT: FIOZSKBAXXX
Adresa banky pre medzinárodné platby a platby v cudzích menách: Fio banka, a. s., pobočka zahraničnej banky, Nám. SNP 21, Bratislava, SLOVAKIA

Bankové spojenie v ČR v Kč:
2200344827/2010 (FIO banka)

IBAN: CZ9520100000002200344827
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPP

Vyplnením registračného formulára súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov. Vaše osobné údaje spracúvame podľa týchto zásad.

Máte záujem? Zaregistrujte sa na tento kurz.

Členovia o. z. MAMILA, prihláste sa tu (formulár sa vám vyplní automaticky a budete mať nárok na členskú zľavu z kurzu, ak máte uhradený členský príspevok za tento rok).
Nečlenovia, prosíme, vyplňte nasledujúci formulár.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Štát *:      
Platba v *:      
 
Mamila.sk > Pre poradkyne > Oznamy o kurzoch > Pokročilý kurz cez internet 2021