Workshop pre pokročilé poradenstvo pri nosení

Dátum:
28.1. 2022 (piatok) 9:00 - 15:00
Miesto:
Online - z pohodlia vášho domova
Cena:
0,- €, pre členky 0,- €
Cena Kč:
0,- Kč, pre členky 0,- Kč

Občianske združenie MAMILA pozýva absolventky kurzu o nosení na workshop venovaný pokročilým témam týkajúcich sa poradenstva pri nosení. Kurz je určený pre širokú verejnosť a laktačné poradkyne MAMILY, ktoré by rady podporovali nosenie v kontexte vzťahovej väzby a dojčenia, ako nástroj uľahčujúci starostlivosť o dieťa a podporujúci dojčenie. Rozhodli sme sa pre vás, ktoré ste už absolvovali kurz zorganizovať stretnutie typu OPEN SPACE. Je to jedna z metód štrukturovania výmeny skúseností. Počas kurzov sme si všimli, že mnohé by ste rady obohatili rôznym obsahom týkajúcim sa nosenia aj ostatné účastníčky. Mnohé ste skúsené, máte aj svoje odbornosti a vzdelanie. Chceli by sme vašim iniciatívam dať priestor na workshope štýlom open space.

LEKTORKY WORSHOPU

Workshop vedú naše skúsené lektorky, profesionálne laktačné poradkyne MAMILY a fyzioterapeutky Veronika Mihalská a Mirka Hašková. 

KTO SA MÔŽE ZÚČASTNIŤ? 

Podmienkou účasti na kurze je účasť na základnom kurze poradenstva pri nosení o. z. MAMILA v predošlých rokoch.

Počet miest je obmedzený, prihlasujte sa čo najskôr.

MIESTO KONANIA

Kurz bude prebiehať online, zúčastniť sa ho teda môžete v pohodlí vášho domova.

PROGRAM

Workshop sa bude konať v termíne 28.1. 2022 (piatok) a pôjde o stretnutie typu OPEN SPACE. V praxi to bude znamenať, že v online priestore v aplikácii Zoom v čase medzi 9:00 a 15:00 vytvoríme podľa počtu prihlásených účastníčok a podľa počtu prihlásených tém časové bloky. Môže ísť aj o paralelné časové bloky (teda, že sa ich bude konať viac v jednom čase).

Prihlásené účastníčky môžu poslať na laktacne@gmail.com návrh témy týkajúcej sa nosenia, ktorú vedia v rámci jedného hodinového bloku samé (alebo s niekým) skutočne odborne a/alebo moderátorsky pokryť. Prihlásené účastníčky tiež môžu ponúknuť návrh tém, ktoré by chceli aby odzneli, ale samé ich pokryť nevedia (len by si ich rady vypočuli), niektoré z nich ponúknu aj lektorky kurzu. Termín odosielania návrhov emailom na laktacne@gmail.com je do 20. 1. 2022.

Následne z ponúknutých tém vytvoríme program v blokoch, ktorý bude pred workshopom známy a budete si môcť vybrať, ktoré bloky absolvujete. Začínať a končiť budeme všetci spolu v jednej skupine. Horíme nedočkavosťou, aké témy ponúknete, alebo o aké máte záujem. Môže ísť o praktický blok (učíme sa úväz) alebo aj o teoretickú tému (napríklada nosenie detí so špeciálnymi potrebami) alebo aj diskusnú tému (napríklad  ako vám to ide v domácnosti matky). Nenechávajte si to, prosím, na poslednú chvíľu. Na toto dobrodružstvo sa s vami veľmi tešíme!

POMÔCKY NA WORSHOP

Na workshop si prosím pripravte vlastnú šatku (jednu elastickú a jednu pevnú) a bábiku veľkosti cca. 45 cm, s mäkkými nožičkami (v tomto odkaze nájdete návod, ako si vyrobiť vlastnú bábiku, ak by ste mali záujem). Taktiež si môžete pripraviť svoje obľúbené šatky a nosiče.

CENA KURZU

Tento kurz sme sa rozhodli tento rok venovať bezplatne všetkým naším profesionálnym laktačným poradkyniam MAMILY, aby sme prispeli k ich prístupu k vzdelaniu a skvalitneniu laktačného poradenstva, a tiež, aby sme zmiernili negatívny vplyv pandémie koronavírusu na finančnú situáciu rodín našich laktačných poradkýň. Tento darček pre vás ako členky o. z. MAMILA je prejavom našej snahy pomôcť vám, aby sme mohli spoločne pomáhať s dojčením. Pretože na dojčení záleží. Stačí teda, aby ste vyplnili prihlášku na kurz a ste záväzne prihlásené. Pokiaľ by sa zmenili vaše možnosti účasti na kurze, vaše miesto môžeme ponúknuť ďalším čakateľkám, preto nás, prosím, nezabudnite informovať, ak by ste zistili, že kurzu sa nemôžete zúčastniť.

Pokiaľ by to vaše finančné možnosti dovoľovali, budeme vďační, ak formou daru oceníte našu prácu na príprave tohto kurzu, ktorý má hodnotu 15 € (400 CZK). Tieto peniažky budú použité na ďalšie aktivity na podporu dojčenia a pomoc s dojčením. Finančný dar v akejkoľvek výške môžete zaslať na účet o. z. MAMILA s poznámkou „dar“. Čísla účtu pre platby v EUR alebo CZK: 

Bankové spojenie v SR v EUR: 
IBAN: SK4683300000002800344839
BIC kód/SWIFT: FIOZSKBAXXX
Adresa banky pre medzinárodné platby a platby v cudzích menách: Fio banka, a. s., pobočka zahraničnej banky, Nám. SNP 21, Bratislava, SLOVAKIA

Bankové spojenie v ČR v Kč:
2200344827/2010 (FIO banka)

IBAN: CZ9520100000002200344827
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPP

TEŠÍME SA NA VÁS!

Vyplnením registračného formulára súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov. Vaše osobné údaje spracúvame podľa týchto zásad.

Máte záujem? Zaregistrujte sa na tento kurz.

Členovia o. z. MAMILA, prihláste sa tu (formulár sa vám vyplní automaticky a budete mať nárok na členskú zľavu z kurzu, ak máte uhradený členský príspevok za tento rok).
Nečlenovia, prosíme, vyplňte nasledujúci formulár.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Štát *:      
Platba v *:      
 
Mamila.sk > Pre poradkyne > Oznamy o kurzoch > Workshop pre pokročilé poradenstvo pri nosení