Pokročilý kurz 2022 - Srnky

Dátum:
Prístup k videám s prezentáciami, od 1. 2. 2022 do 31. 12. 2022
Miesto:
Online - z pohodlia vášho domova
Cena:
35,- €, pre členky 29,- €
Cena Kč:
900,- Kč, pre členky 750,- Kč

Srdečne pozývame všetky certifikované laktačné poradkyne MAMILY na kurz pokročilého poradenstva.

Množstvo zaujímavých teoretických vysvetlení k veciam, ktoré sa nás klientky často pýtajú. Veľa filozofických zdôvodnení, ktoré vám pomôžu hlbšie pochopiť dojčenie a oceniť jeho význam. Ale aj celý kopec praktických návodov, ktoré využijete pri každej jednej klientke ako aj špecifické témy, na ktoré sa ľudia veľmi často pýtajú. Po skončení tohto kurzu budete oveľa viac rozumieť spánku, spôsobom upokojovania bábätiek, potrebám bábätiek a dôležitosti dojčenia. Ide o témy, ktoré sa na základnom kurze nepreberajú vôbec.

Prinášame vám množstvo zaujímavých tém a informácií. A to všetko priamo k vám domov.

Účasťou na tomto kurze môžete predĺžiť platnosť certifikátu profesionálnej laktačnej poradkyne. Preto vás pozývame prihlásiť sa na tento kurz najneskôr do 1. novembra 2022. Prístup k prednáškam získate hneď po uhradení registračného poplatku a prednášky budete môcť počúvať až do 31. decembra 2022. Tento termín je konečný, nedá sa posunúť vzhľadom na potrebu vytvárať aktuálny zoznam certifikovaných laktačných poradkýň MAMILY pre účely zdravotných poisťovní ako aj pre naše klientky. Preto od 1. 1. 2023 zostanú na zapísané na zozname laktačných poradkýň MAMILY len tie poradkyne, ktoré absolvovali pokročilý kurz buď osobne alebo online a ktoré si predĺžia členstvo na rok 2023.
Predĺženie platnosti certifikátu a zápis o absolvovaní tohto kurzu sa uskutoční 1. 1. 2023, preto aj ak si vypočujete celý obsah kurzu skôr, zmeny sa prenesú do vašich záznamov až od nového roka.
Absolvovaním tohto kurzu si môžete predĺžiť platnosť certifikátu na ďalší rok, to znamená, že tento kurz platí za rok 2022 a v roku 2023 je potrebné zúčastniť sa ďalšieho pokročilého kurzu. 

Kto sa môže zúčastniť? Certifikované poradkyne pri dojčení, ktoré absolvovali základný kurz a chcú absolvovať pokročilý kurz. Na to, aby bolo možné certifikát predĺžiť je potrebné absolvovať raz ročne jeden celý pokročilý kurz kompletne v plnom rozsahu - buď online alebo osobne. Kurzu sa môžete zúčastniť aj v prípade, že už ste sa zúčastnili iného pokročilého kurzu a obnovili si tak platnosť certifikátu, kurz vám môže pomôcť získať ďalšie vzdelanie. 

PROGRAM A PRÍSTUP KU KURZU

Program:

  • Antropologický pohľad na dojčenie   
  • Biológia spánku - základná prednáška o súvise spánku a dojčenia   
  • Prepojenie spánku a dojčenia   
  • Dojčenie a plodnosť  
  • Tandemové dojčenie  
  • Tandemové dojčenie - skutočný príbeh  
  • Dôkazy pre dlhodobé dojčenie 
  • Zuby a dojčenie  

Prístup ku kurzu získate v pokynoch ku kurzu po prihlásení sa na kurz. Pokyny ku kurzu nájdete v úvode tejto stránky po prihlásení na kurz.

CENA KURZU

Poplatok za kurz uhraďte v príslušnej výške bankovým prevodom. Podľa možnosti neuhrádzajte poplatok poštou. Zasielajte ho na účet o. z. MAMILA: 2800344839/8330 (FIO banka), IBAN: SK4683300000002800344839, BIC kód/SWIFT: FIOZSKBAXXX. Pri bankovom prevode treba uviesť údaje, ktoré dostanete aj v potvrdzovacom emaile.

Pro zájemce z ČR:
Poplatek uhraďte v príslušné výšce v českých korunách ihned po odeslání přihlášky bankovním převodem. Zasílejte ho na účet o. z. MAMILA v ČR v Kč, číslo účtu: 2200344827/2010 (FIO banka), IBAN: CZ9520100000002200344827, BIC kód/SWIFT: FIOBCZPP. U bankovního převodu je potřeba uvést údaje, které dostanete aj v potvrzovacím emailu po odeslání přihlášky.

Vyplnením registračného formulára súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov. Vaše osobné údaje spracúvame podľa týchto zásad.

Máte záujem? Zaregistrujte sa na tento kurz.

Členovia o. z. MAMILA, prihláste sa tu (formulár sa vám vyplní automaticky a budete mať nárok na členskú zľavu z kurzu, ak máte uhradený členský príspevok za tento rok).
Nečlenovia, prosíme, vyplňte nasledujúci formulár.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Štát *:      
Platba v *:      
 
Mamila.sk > Pre poradkyne > Oznamy o kurzoch > Pokročilý kurz 2022 - Srnky