Pokročilý kurz cez internet 2019

Dátum:
Prístup k videám s prezentáciami, od 1. 11. 2019 do 29. 2. 2020
Miesto:
Z pohodlia vášho domova
Cena:
35,- €, pre členky 29,- €
Cena Kč:
940,- Kč, pre členky 780,- Kč

Srdečne pozývame všetky poradkyne na kurz pokročilého poradenstva pre certifikované poradkyne pri dojčení.

Na kurz je potrebné sa prihlásiť do 1. decembra 2019. Prístup k prednáškam získate po uhradení registračného poplatku a prednášky budete môcť potom počúvať až do konca februára 2020. 

Absolvovaním tohto kurzu si poradkyňa môže predĺžiť platnosť certifikátu na ďalší rok, to znamená, že tento kurz platí pre rok 2019 a v roku 2020 sa musí zúčastniť ďalšieho pokročilého kurzu. Povzbudzujeme vás však prednostne k účasti na pokročilom kurze osobne. 

Pokročilý kurz trvá 16 hodín a ponúka vám možnosť pochopiť do hĺbky, prečo je také dôležité pomáhať matkám s dojčením, získať argumenty a informácie pre vysvetľovanie dôležitých tém, ktoré sú súčasťou každého jedného poradenstva. Ide o témy, ktoré sú pre poradenstvo kľúčové z filozofického pohľadu. Ide o rozšírenie tém, ktoré boli preberané na základnom kurze.

Kto sa môže zúčastniť? Certifikované poradkyne pri dojčení, ktoré absolvovali základný kurz a chcú absolvovať pokročilý kurz. Na to, aby bolo možné certifikát predĺžiť je potrebné absolvovať raz ročne jeden celý pokročilý kurz kompletne v plnom rozsahu. Kurzu sa môžete zúčastniť aj v prípade, že už ste sa zúčastnili pokročilého kurzu a obnovili si tak platnosť certifikátu do konca roka 2020, kurz vám môže pomôcť získať ďalšie vzdelanie. 

PROGRAM A PRÍSTUP KU KURZU

Program kurzu:

  • Ako hovoriť matkám o rizikách, ale nezastrašovať ich
  • BFHI - nové znenie
  • Biológia spánku
  • Bolestivé bradavky a prsníky
  • Predčasne narodené bábätká
  • "Nemohla som dojčiť"
  • Princípy tvorby materského mlieka
  • Dokument WHO (2018) o laktačnom poradenstve
  • Ako zavinovačky ovplyvňujú dojčenie
  • Žltačka

Prístup ku kurzu získate v pokynoch ku kurzu po uhradení poplatku za kurz. Pokyny ku kurzu nájdete v úvode tejto stránky po prihlásení na kurz.

CENA KURZU

Poplatok za prístup ku kurzu uhraďte bankovým prevodom po odoslaní prihlášky na základe údajov, ktoré dostanete obratom v potvrdzujúcom emaile po vyplnení tejto prihlášky. 

Pro zájemce z ČR:
Poplatek za přístup ke kurzu uhraďtě bankovním převodem a to v českých korunách po odeslání přihlášky na základě informace, ktorou obdržíte v potvrzovacím emailu po vyplnění této přihlášky.

AKO ZÍSKATE PRÍSTUP KU KURZU?

Po zaplatení poplatku dostanete pokyny, ako sa môžete prihlásiť a získať tak prístup ku kurzu. Prístup ku kurzu je neprenosný, platí len prihláseného účastníka a je platný na obdobie od uhradenia registračného poplatku do 28. 2. 2019, a potom vyprší.

Vyplnením registračného formulára súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov. Vaše osobné údaje spracúvame podľa týchto zásad.

Máte záujem? Zaregistrujte sa na tento kurz.

Členovia o. z. MAMILA, prihláste sa tu (formulár sa vám vyplní automaticky a budete mať nárok na členskú zľavu z kurzu, ak máte uhradený členský príspevok za tento rok).
Nečlenovia, prosíme, vyplňte nasledujúci formulár.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Štát *:      
Platba v *:      
 
Mamila.sk > Pre poradkyne > Oznamy o kurzoch > Pokročilý kurz 5 internet 2019