Suprax počas dojčenia

Zuzana    04.03.2013, 19:31

Dobrý deň, chcem sa opýtať na Suprax antibiotiká ktoré som dostala na zápal močnových ciest. 20 mesačného syna stále dojčím na požiadanie, aj v noci a v príbalovom letáku je uvedené že počas užívania nedojčiť. Viem že sa takto firmy chránia, lekára som upozornila na to že dojčím, predpísal mi tieto. Dakujem za rýchlu info, Zuzana

Milá Zuzana,

tieto antibiotiká môžete počas dojčenia užívať a bez obmedzení pokračovať v dojčení.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Suprax počas dojčenia