Ako sa môžete stať profesionálnou laktačnou poradkyňou o. z. MAMILA

Veľmi nás teší váš záujem stať sa profesionálnou laktačnou poradkyňou. Popri členstve v o. z. MAMILA je toto jeden zo spôsobov, ako je prakticky možné pomáhať ženám a bábätkám s dojčením. Ako prípravu na získanie certifikátu profesionálnej laktačnej poradkyne organizuje o. z. MAMILA kurz poradenstva pri dojčení. Ak máte o kurz záujem, môžete nám už teraz prihlásiť do našej databázy záujemkýň a záujemcov o kurz a budeme vás emailom  informovať o pripravovaných kurzoch, na ktoré sa môžete potom po ich otvorení prihlásiť. Vyplnením registračného formulára v databáze záujemcov o kurz súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov. Vaše osobné údaje spracúvame podľa týchto zásad.

Aktuálne informácie o pripravovaných kurzoch o dojčení nájdete v časti oznamy o kurzoch.
Tešíme sa na vás!

Všeobecné podmienky pre získanie certifikátu profesionálnej laktačnej poradkyne o. z. MAMILA:

  • Absolvovanie všetkých častí celého kurzu v plnom rozsahu
  • Absolvovanie všetkých úloh a testov zadaných počas kurzu
  • Preštudovanie zadanej literatúry a materiálov
  • Ústna skúška

UKONČENIE KURZU O DOJČENÍ SKÚŠKOU

Konkrétne informácie o skúške a certifikáte budú oznámené počas kurzu.

V rámci prípravy na skúšku si preštudujte materiály ku kurzu.  Ich zvládnutie vám pomôže pri absolvovaní skúšky.

Chceme do vašej pozornosti dať aj iné kurzy, ktoré by ste zatiaľ mohli absolvovať:

Záznam z konferencie s dr. Nilsom Bergmanom

Tento kurz považujeme za absolútny základ, ktorý by mala každá budúca laktačná poradkyňa poznať. Dr. Nils Bergman bol prvý, kto implementoval v starostlivosti o nestabilné, predčasne narodené bábätká s nízkou pôrodnou hmotnosťou kontakt koža na kožu ešte v roku 1988 a tak mnohým predčasniatkam zachránil život. Ide o medzináročne uznávaného experta a autora mnohých významných štúdií. Záznam konferencie o. z. MAMILA predstavuje jedinečnú príležitosť, aby ste získali cenné informácie týkajúce sa kontaktu koža na kožu a jeho významu nielen pre starostlivosť o predčasne narodené bábätká, získate poznatky z najmodernejších výskumov v oblasti neonatológie, neurovedy, ale tiež psychológie a laktačnej medicíny.

Online kurz Ako vychovávať (nielen) dojčené deti

Darujte si viac pohody doma. Jeden z dôvodov, prečo často vo výchove reagujeme nevhodne (napríklad krikom), je, strach čo na to povedia ostatní, čo si ostatní pomyslia o mne ako o matke. Ako spoločnosť sme vytvorili rôzne normy a míľniky, ktoré definujú, kto je dobrý rodič, kto je schopná matka. Naša výchova vychádza z presvedčenia, že chceme z detí, ktoré majú potenciál robiť zlé veci, urobiť deti, ktoré sú dobré. Namiesto toho, aby sme videli to dobré v deťoch, všímame si to, čo nám vadí a irituje nás.
Tento kurz vám dá viac než len stratégie na zvládanie výchovy. Prestanete mať strach, že robíte pri výchove chyby a začnete sa zo svojich detí tešiť. 

Odporúčame vám prečítať si aj náš e-book o vzťahovej výchove.

Online kurz Ako zavádzať príkrmy

Pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o tému príkrmov, tuhej stravy a toho, ako sa bábätko učí papať prinášame možnosť vypočuť si hodinovú prednášku, ktorá vám ako budúcim laktačným poradkyniam významne pomôže hovoriť o tejto téme so svojimi klientkami na podporných skupinách  či poradenstvách. Žiadne zložité teórie. Iba jednoduché vysvetlenia, ktoré rýchlo pochopíte a uvidíte kŕmenie bábätiek v úplne inom svetle. Nielenže je v jedle pre bábätká chaos, z jedla sa stal strašiak a mnoho rodičov pristupuje ku kŕmeniu bábätiek s obavami, aby niečo nepokazili. Ako teda na to? Vypočujte si náš kurz, kde sa prehľadne a rýchlo dozviete všetko, čo o príkrmoch potrebujete vedieť.

Taktiež vám pomôže, ak si prečítate články zo sekcie DOJČENIE A...

Mamila.sk > Pre poradkyne > Ako sa stať poradkyňou dojčenia