Mentoring pre začínajúce laktačné poradkyne

Pre začínajúce profesionálne laktačné poradkyne MAMILY, ktoré ukončili základný kurz v roku 2022 a 2023 alebo sú aktuálne v prebiehajúcom základnom kurze, sme pripravili mentorské stretnutia realizované online cez Google Meet so skúsenou profesionálnou laktačnou poradkyňou MAMILY, Ing. Petrou Topinkovou.

Na stretnutí budete sama a tým pádom budete mať priestor na diskusiu o tom, ako prebiehajú vaše začiatky v poradenstve a čo pri laktačnom poradenstve prežívate. Na stretnutie si pripravte záznam z poradenstva a svoje otázky.

Predĺženie platnosti certifikátu: Táto aktivita sa nepočíta medzi kurzy, ktorými je možné predĺžiť platnosť certifikátu. Ak je potrebné, aby ste si v tomto roku predĺžili platnosť certifikátu, využite na to niektorý z online pokročilých kurzov, prípadne sa na jeseň 2023 na vás tešíme na osobnom stretnutí na pokročilom kurze v Trnave.

Časový plán: Stretnutie sa bude konať online, trvá 45 minút.

Financovanie: Cena jedného stretnutia je 10,- €. Ide o dotovanú cenu, na ktorú sme získali externé financovanie, vďaka ktorému môžeme túto aktivitu uskutočniť. Skutočná cena jedného stretnutia bez dotácie je 20,- €. Budeme radi, ak prispejete darom na to, aby sme takýchto stretnutí mohli realizovať viac.

Keďže ide o stretnutie, ktoré organizujeme len pre jednu účastníčku, prosíme o záväzné prihlásenie. V prípade tohto stretnutia nebude možné vrátiť späť registračný poplatok, ak z vašej strany nebude možné sa nakoniec tohto stretnutia zúčastniť.

Aktuálne voľné termíny vám poskytneme prostredníctvom emailu dojcenie@mamila.sk, napíšte nám.

Okrem toho vám odporúčame absolvovať aj naše ďalšie kurzy:

Mamila.sk > Pre poradkyne > Oznamy o kurzoch > Mentoring pre začínajúce laktačné poradkyne