Ako vychovávať (nielen) dojčené deti?

Dátum:
Ročný prístup ku kurzu, kedykoľvek online podľa toho, ako vám to vyhovuje
Miesto:
Z pohodlia vášho domova - online kurz
Cena:
55,- €, pre členky 38,- €
Cena Kč:
1 499,- Kč, pre členky 1 035,- Kč

Dojčili ste alebo dojčíte svoje dieťa, nosili ste ho alebo ho nosíte? Využívali ste rozličné nástroje vzťahovej výchovy, ale vaše dieťa už vyrástlo, nedojčí sa, nenosí sa a vy neviete, čo ďalej s jeho výchovou? 

Neviete, ako riešiť rozličné výchovné situácie?

Dojčené deti sú iné. Ich výchova je iná.

Počúvate o hraniciach a máte z toho pocity viny, ale netušíte, čo to vlastne znamená a čo máte robiť? Neexistuje nejaký iný systém ako "hranice"?

Tento kurz pokryje výchovné témy, ktoré nikde inde nenájdete. Ale hlavne vás zbaví stále prítomného strachu z toho, či to ako rodičia robíte dobre. Či ste nemali byť tvrdší a dôslednejší. Nebudete sa neustále báť, aký človek z vášho dieťaťa vyrastie. 

Tento kurz neučí návody alebo univerzálne stratégie. Naučí vás, na čo sa môžete pri výchove spoľahnúť rovnako, ako ste sa predtým mohli spoľahnúť, že vám pomôže dojčenie či nosenie. Tento kurz vám pomôže nadobudnúť istotu v prípade, že sa neustále boríte s poznámkami okolia typu: "Keby si to nerobila tak, ako to robíš, tak by si tieto problémy nemala."

Náš kurz rieši dilemy, ktoré kontaktní a vzťahoví rodičia majú pri výchove. Ale nie je určený len rodičom detí, ktoré boli dojčené. Naopak. "Aha" momenty, ktoré prináša, sú univerzálne a pomôžu vám opäť objaviť radosť z vašich detí a zvládať stresové situácie s ľahkosťou. Veľa pochopíte, veľa sa naučíte, budete inšpirovaní robiť veci inak. A popritom sa stanete sebavedomými rodičmi, ktorí sú na svoje deti hrdí.

Ebook: Spolu s týmto kurzom sme pre vás pripravili aj ebook s rovnakými témami a odporúčaniami, aby ste sa mohli k dôležitým veciam vracať a postupne ich zapracovávať do svojho života s deťmi. Tento ebook vám pri počúvaní kurzu ušetrí potrebu robiť si poznámky.

Komu je kurz určený? Všetkým, nielen rodičom, ktorých zaujíma výchova a komunikácia s deťmi.

Ako dlho kurz trvá? Získate 5 prednášok priemerne v trvaní okolo 75 minút. 

Máte záujem? Zaregistrujte sa na tento kurz.

Členovia o. z. MAMILA, prihláste sa tu (formulár sa vám vyplní automaticky a budete mať nárok na členskú zľavu z kurzu, ak máte uhradený členský príspevok za tento rok).
Nečlenovia, prosíme, vyplňte nasledujúci formulár.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Štát *:      
Platba v *:      
 
Mamila.sk > Pre poradkyne > Oznamy o kurzoch > Ako vychovávať (nielen) dojčené deti?