Čaj na podporu dojčenia

Lucia    02.07.2022, 12:00

Chcela by som sa spýtať,ako dlho môžem užívať čaj na podporu dojčenia. Dojčím dcéru už 10 mesiacov a stále pijem rovnaký čaj na podporu dojčenia. Som s ním veľmi spokojná a pomáha mi. Môže mi jeho dlhodobé užívanie nejako uškodiť prípadne malej? Ďakujem veľmi pekne

Milá Lucia,

čaj, ktorý spomínate, môžete piť bez obmedzenia dĺžky. S týmto je dostatok skúseností, nemusíte mať obavy.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Čaj na podporu dojčenia