Operacia oci

Kornelia    19.03.2013, 09:38

Dobry den, kojim 10 mesacne babatko a chcem v tom pokracovat, tak dlho ako bude syncek chciet. Ale zvazujem operaciu oci pre poruchu kratkozrakosti excimerovym laserom. Mohla by som tento zakroku absolvovat aj pocas dojcenia a po nom alebo musim operaciu odlozit? Ak ano, na ako dlho? Dakujem za odpoved.

Milá Kornélia,

nie je dôvod z hľadiska dojčenia tento zákrok odkladať. Môžete dojčiť ihneď po absolvovaní zákroku. Nič, čo sa deje počas zákroku, ani kvapky, prípadne lieky proti bolesti po zákroku, nie sú dôvovodom na to, aby ste nedojčili. Môžete dojčiť bez obmedzení.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Operacia oci