Rozestup mezi kojeni a podanim ATB

Dana    18.12.2022, 08:06

Dobrý den, dcera 15 mes. Ma antibiotika na zanet ouška cesfil, jak je to s podanim atb a kdy mohu kojit? Je potřeba mít nějaký rozestup, stejne jak je to s mléčnými výrobky? Kojim casto skoro celou noc a 5*denne,malo ji jine jídlo, když je nemocná. Dekuji

Milá Dano,

z hlediska užívání antibiotik Cesfil nemusíte časovat kojení podle podávaní antibiotik. I nadále je duležité kojit dle potřeby dítěte, obzvlášť, když nemocné deti nemají chuť do jídla.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Rozestup mezi kojeni a podanim ATB