Bradavica

Jana    14.03.2023, 20:17

Dobrý deň kojim 4mesacne bábätko,mám bradavicu na palci podologička mi dala kyselinu mravciu na 4 dní len malá začala nejako viac kakať neviem či je to tým či jej to náhodou neškodí potierala som zatiaľ 5krat. Či radšej nemám prestat

Milá Jana,

nemusíte sa obávať, môžete pokračovať v dojčení tak, ako to vaše bábätko potrebuje, bez obmedzení, či časovania použitia lieku podľa dojčenia. Kyselina mravčia sa prirodzene vždy nachádza aj v materskom mlieku, zmena v počte stolíc nesúvisí s aplikáciou tohto lieku.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok