Herpesin

Zuzana    15.05.2023, 09:55

Chcem ist na tetovanie pier citala som ze to nema vplyv na dojcenie a neprechadza to do mliecka je to pravda?a k tomu 2 dni predtym musim brat herpesin je to bezpecne neprechadza to do mlieka?

Milá Zuzana,

v prípade použitia tohto lieku je bezpečné pokračovať v dojčení. Prečítajte si aj celé vysvetlenie v tejto našej nedávnej odpovedi z poradne dojčenia:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=10954Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok