Citrovital na pokožku kojence

Kateřina    20.10.2023, 11:19

Dobrý den, je možné na candidu v plenkové oblasti kojence (7 měsíců) použít Citrovital přímo na kůži? Potřebujeme ji doléčit, několikrát už zmizela, ale po dvou dnech se objeví znovu. Případně je možné užívat u kojence oregánový olej? Děkuji.

Milá Kateřino,

ak má dieťa problémy v plienkovej oblasti ohľadne najlepšieho prostriedku na liečbu sa poraďte so svojím pediatrom či svojou pediatričkou.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Citrovital na pokožku kojence