Lymfodrenaz a dojcenie

Terka    28.05.2013, 02:09

Dobry den, chcem sa Vas opytat ci mozu dojciace mamky podstupit lymfodrenaz . Moj maly mal 1 rok zac. maja ,kojim cez den 2x a v noci 3x . Mozem popri dojceni absolvovat kavitaciu s lyfodrenazou ( ponukaju ju salony proti celulitide ) , alebo kazde zvlast ? S pozdravom a dakujem za odpoved

Milá Terka,

počas dojčenia môžete podstúpiť aj lymfodrenáž, aj kavitáciu, pokojne aj obe súčasne.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Lymfodrenaz a dojcenie