Dojčenie a oreganový olej

Katka    03.06.2013, 13:19

Dobrý deň, dojčím ročného syna, ktorý už samozrejme papá skoro všetko okrem toho mliečka a chcela by som sa opýtať, či by som mohla užívať počas dojčenia Oreganový olej. Nemáte s tým nejaké skúsenosti? Prípadne by ma zaujímalo či by som mohla užívať aj výťažok z grepfruitových jadierok vo forme kvapiek. Ďakujem!

Milá Katka,

oba tieto doplnky je možné pri dojčení užívať, s užívaním výťažku z grapefruitových semienok máme navyše pomerne rozsiahle skúsenosti, keďže ich používame pri liečbe kandidózy na bradavkách:

http://www.mamila.sk/pre-poradkyne/materialy-pre-poradkyne/kandidoza/
 Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Dojčenie a oreganový olej