Dojcenie a ockovanie

michala    06.06.2013, 19:42

Dobry den , podobna otazka tu uz bola polozena,ja sa vsak chcem uistit,ze bude vsetko vporiadku. V praci nam nariadili ockovanie proti zltacke,mozem nadalej dojcit? ( syn ma 14 mesiacov a dojcenie vyzaduje iba v noci )

Milá Michaela,

áno, očkovanie proti žltačke (A aj B) môžete absolvovať a popri tom pokračovať v dojčení tak ako doteraz bez obmedzení. Nie je dôvod, pre ktorý by ste nemohli dojčiť.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Dojcenie a ockovanie