Kapucinka

Jana    21.12.2014, 10:15

Dobrý deň, Môžem užívať kapucinku v kvapkách ako prírodné antibiotikum ,keď dojčím? Čítala som že pomáha preliečiť haemophilus influenzae, ktorý mám v hrdle. Dieťa ma 3 mesiace. Ďakujem pekne za odpoveď.

Milá Jana,

áno, samozrejme, z hľadiska dojčenia nie je problém, aby ste používali tento prípravok počas dojčenia. Popri jeho užívaní môžete pokračovať v dojčení bez obmedzení.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok