Mlieko 2

Marta    20.12.2014, 19:34

Takze zlta tekutina ktora mi vyjde po stlaceni bradaviek je mlieko?Este sa chcem opytat je bezne ze hormony mozu zvacsit mliecnu prsnu zlazu?Vdaka

Milá Marta,

mlieko, ktoré je v prsníkoch aj po skončení dojčenia môže mať veľmi rôznu farbu. V našej štúdii ženy uvádzali rozličné farby od bielej cez žltú až po pomarančovú a priesvitnú. Takže áno, môže to byť mlieko. 

Samozrejme, že hormóny môžu zväčšiť prsnú žľazu.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok