Ascorutin-moze sa uzivat pri dojceni?

Martina    28.04.2012, 20:04

V rodine mame dedicne zvysenu krehkost kapilar, a s tym podmienenu vacsiu krvacavost.(napr.pri menstruacii) Pomahalo uzivanie tohoto vitaminu. Na pribal.letaku stoji, ze nevhodne pre dojciace zeny. syn ma uz 17mes.,nemohla by som to predsa brat? dakujem

Milá Martina,

neexistuje žiaden dôvod na to, aby ste Ascorutin nemohli brať. Pokračujte v dojčení synčeka a môžete popri tom Ascorutin užívať.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Ascorutin-moze sa uzivat pri dojceni?