Picoprep a dojcenie

Katarína    13.03.2016, 23:32

Dobry den, dojcim 15 mesacneho syna a mam ist na kolonoskopiu (vysetrenie hrubeho creva). Ako pripravu som dostala 2 vrecuska Picoprep. Sestricka sa tvarila, ze pri tom dojcit nemam, lebo maly bude mat hnacky. Rada by som sa poradila s Vami, ci to moze malemu sposobit hnacku alebo nejak inak ublizit. Dakujem.

Milá Katarína,

pri použití tohto prípravku môžete bez obáv pokračovať v dojčení, vaše bábätko nezíska z materského mlieka nič, čo by uňho mohlo spôsobiť hnačky či iné príznaky. Pokračovať v dojčení 15-mesačného bábätka je naďalej veľmi dôležité, dojčiť môžete až tesne do zákroku a potom kedykoľvek po ňom, keď sa na to budete cítiť.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Picoprep a dojcenie