Mám ju v noci budiť na dojčenie?

Iveta Kosmačová    23.06.2012, 05:50

Mám 2 mes. bábätko, výlučne dojčené. Posledné dni mi dlho spí v noci.Nadojčím približne o 21.00, zobudí sa až okolo 03:30, niekedy aj neskôr. Mám ju budiť na častejšie dojčenie? Nezníži sa mi tým tvorba mlieka? Cez deň ju dojčím aj každé 2 až 3hod..Aké dlhé prestávky môžu byť v noci na dojčenie? Ďakujem.

Milá Iveta,

odpoveď nájdte v tejto predchádzajúcej otázke: 

http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=129Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Mám ju v noci budiť na dojčenie?