Stolica u dojceneho dietata

Martina    25.06.2017, 11:44

Dobry den, neviete čo to môže byť ked 3 mesacna dcera mala v stolici cierne čiastočky, mám to aj odfotene len neviem či je to sem vhodné dávať,je plne kojena, odvčera som začala užívať benedikt so senovkou, vitamín c a uz asi dva týždne pijem sirup na podporu železa mohlo sa to az teraz prejavit?

Milá Martina,

prosím pošlite nám fotografiu na dojcenie@mamila.sk.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Stolica u dojceneho dietata