Hormonálna liečba

Anita    17.10.2017, 10:24

Dobrý deň, Mám 3 a pol ročnú dcerku, ktorú este kojím ráno a večer. Chystáme sa na insemináciu, a predpísali mi Fostimon. Chcem sa opýtat, ci mozem dalej kojiť, alebo uz musím prestat. Dakujem

Milá Anita,

tento prípravok má obrovskú molekulu, ktorá sa nedostáva do materského mlieka. Môžete počas prípravy na insemináciu a počas jeho užívania dojčiť ďalej bez obmedzení.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Hormonálna liečba