Solifenacin a dojčenie

Lucia    03.11.2017, 18:53

Dobrý deň. Rada by som opýtala,či táto účinná látka Solifenacin prechádza do mlieka, resp. či je možné bezpečné dojčenie pre dieťatko. Bohužiaľ po operácii musím lieky užívať-denne jednu tabletku. Ďakujem

Milá Lucia,

z hľadiska dojčenia je pri užívaní tohto lieku bezpečnejšie pre bábätko, aby ste pokračovali v dojčení. Pokračujte v dojčení tak, ako to vaše dieťatko potrebuje.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Solifenacin a dojčenie