Homeopatiká proti nervozite

Eva    14.10.2012, 21:03

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či je počas dojčenia možné užívať homeopatiká proti podráždenosti a nervozite (Sedatif PC). Mám ročného syna, ktorý sa v noci zobudí aj 5-6 krát. Máme ho s manželom medzi sebou v posteli. Keby išlo len o dojčenie, tak by mi to nevadilo, ale on sa v noci budí, mrví, krúti, vzdychá a dosť často aj plače. Ja som potom z toho dosť nervózna, podráždená a nevyspatá. Idú mu dvojky zúbky a pomaly sa púšťa sám chodiť. Nechcem byť na neho zlá, ale niekedy sa to dosť ťažko ovláda. Ďakujem.

Milá Eva,

áno, spomínané homeopatiká môžete popri dojčení užívať.
 Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Homeopatiká proti nervozite