Aloe vera čipky

Veronika    28.02.2018, 18:22

Zdravím vás. Chcem sa spýtať. Je vhodné si dávať čipky vyrobené z gélu aloe vera do pošvy počas dojčenia? Neublíži to bábätku? (ma 5 mesiacov)

Milá Veronika,

z hľadiska dojčenia používanie takýchto čípkov nepredstavuje žiaden problém. Ide o lokálnu aplikáciu, bez problémov môžete pokračovať v dojčení tak, ako to vaše dieťatko potrebuje, dojčenie nijako nečasujte podľa podania čípkov.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Aloe vera čipky