Vlasovci

Andrea    19.06.2018, 13:07

Dobrý den, byly mi vytestováni vlasovci, mám problémy s lymfou. Jak jsem se dočetla v předchozích odpovědích, mohu bez problému užívat při kojení léky Ivermectin a Hetrazan. Dále mi bylo doporučeno užívat tinkturu vyrobenou z byliny Marco a DMSO (Dimethylsulfoxid) a pití CDS2 (oxid chloričitý). Je tato kůra vhodná při kojení? Předem děkuji za odpověď.

Milá Andrea,

z hľadiska dojčenia je pre vás aj vaše bábätko bezpečnejšie pokračovať počas tejto liečby v dojčení.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok