Bolest hrdla -ake lieky mozem uzivat

Katarina    13.08.2018, 14:39

Dobry den rada by som sa opytala ci mozem uzivat Septolete sprej alebo Tantum verde sprej ak dojcim trojtyzdnove babetko.Dakujem za odpoved.

Milá Katarína,

môžete užívať oba prostriedky, počas dojčenia môžete používať prostriedky, ktoré vám môžu uľaviť pri boľavom hrdle, či podstúpiť liečbu príčin bolestí v hrdle tak, ako akýkoľvek iný dospelý človek. Ak by ste potrebovali viac ako tieto lieky, obráťte sa na svojho lekára, aby vám povedal, ktorá liečba by bola vhodná pri príznakoch, ktoré máte. Prečítajte si viac v tomto článku:

http://www.mamila.sk/clanky-o-dojceni/dojcenie-a-prechladnutie/Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Bolest hrdla -ake lieky mozem uzivat