Zvýšená aktivita dieťaťa po kojení pred spaním

Radovan    14.02.2019, 14:32

Dobrý deň, rád by som Vás požiadal o radu. Moja manželka sa potýka s istým problémom a to, že náš jednoročný syn, ktorý pred poobedným alebo večerným spánkom jednoznačne vykazuje známky únavy (napr. zatváranie očí, mrmkanie, túlanie sa k matke) a je pripravený zaspať, tak po kojení zrazu nabere energiu a pokračuje vo svojom bežnom režime. Z pôvodných 15 minút uspávania sa nám tento proces predlžuje na niekedy hodinu a hodinu a pol. Začína to byť vyčerpávajúce. Vedeli by ste nám prosím poradiť čo spôsobuje jeho zvýšenú aktivitu a prečo proces zaspávania sa predlžuje a ako by sme to mohli skrátiť? Bábätko je prikrmované. Ďakujem za odpoveď

Milý Radovan,

otázku, ktorou sa trápite, nám kladú ženy často. Prečítajte si, prosím, napríklad túto odpoveď z našej poradne, v ktorej nájdete aj odkaz na diskusiu na našej sociálnej sieti, v ktorej nájdete množstvo tipov a povzbudenia od našich čitateliek:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=4939Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Zvýšená aktivita dieťaťa po kojení pred spaním