Spalovac

Carmen    22.02.2019, 07:30

Dobrý večer chcem sa informovať ohľadom spalovaca tukov.Ci by ste mi vedeli poradiť o nejakom type spalovaca. Nechcem aby to ublizilo dcerke na zdraví. Aby mi stratila z hmotnosti A nechcem stratit mlieko. Nejaky vhodny spalovac. Nechcem riskovať Ďakujem pekne za odpoveď

Milá Carmen,

z hľadiska dojčenia je pre vás aj vaše dieťatko bezpečnejšie pokračovať v dojčení, nehovoriac o tom, že vaše dieťatko už dávno nie je malým bábätkom. To, aký typ prípravku si vyberiete, je vaša spotrebiteľská voľba, z hľadiska dojčenia je možné pri všetkých typoch dojčiť, toto neovplyvní tvorbu mlieka ani jeho zloženie.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok