Liek cholagol

Andrea    28.06.2019, 15:15

Dobrý deň, ako dlho je možné užívať liek cholagol a v akom množstve? Mam 3-mesačnú dcérku len kojenú. V pribalovom letaku je pisane , že kojacie ženy možu kratkodobo. Ďakujem

Milá Andrea,

tento liek potenciálne môže znížiť tvorbu mlieka a aj vzhľadom na to, že existujú iné lieky s podobným účinkom, napríklad voľnopredajný Rowachol, vám odporúčame zvážiť radšej tento liek neužívať.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Liek cholagol