Vyzivove doplnky pri dojceni

Eva huttova    18.08.2019, 23:09

Dobry den, syna vylucne dojcim, ma 12 mesiacov. Je mozne brat pri dojceni chlorelu? A pripravky na rast vlasov? Dakujem pekne

Milá Eva,

nie je žiadny dôvod, pre ktorý by ste nemohli užívať chlorelu popri dojčení - môžete dojčiť tak, ako ste zvyknutá. Pojem "prípravky na rast vlasov" je pomerne málo špecifický, ale vo všeobecnosti to nepredstavuje problém. 

 Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Vyzivove doplnky pri dojceni